Telefon - WhatsApp: 0 546 574 54 77

=- Firma Profili -=

PERTAŞ NAKLİYAT; Konya'da profesyonel evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

"Mazeret yok. Müşteri Memnuniyeti Var" Sloganıyla nakliyat hizmeti veren firmamız, işine önem veren, müşterisiyle istişare eden, aksaklıkların oluşmaması için tedbirler alan bir anlayış ile faaliyeti sürdürmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz İçinde;

İlden ile şehirler arası evden eve nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, profesyonel eşya paketleme, işyeri ve ofis taşımacılığı yer almaktadır.

Nakliyat işini yapan personellerimiz eğitimli, bilgili ve işini bilen kişilerden oluşmaktadır. Gündelik personellerle nakliyat işi yapmıyoruz. Taşınmayı sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Evden eve nakliyat işi hafife alınamayacak kadar önemli ve profesyonellik isteyen bir iştir. "Kamyon gelsin eşyalar yüklensin" gibi düşünülemez. Eşyaların durumu, taşıyacak kamyonun büyüklüğü, asansör ihtiyacı olup olmayacağı, eşyaların ambalaj durumu gibi konular büyük önem arzeder.

...

Copyright © PERTAŞ Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.

Konya evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat,selçuklu evden eve nakliyat,karatay evden eve nakliyat, meram evden eve nakliyat, Konyadaki evden eve taşıma şirketleri, Konyada nakliyat,ev taşıma fiyatları